Зустріч з Володимиром Пилатом

19 березня 2019 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася зустріч з Володимиром Пилатом ‑ засновником стилю бойового гопака, автором книги Бойовий гопак „Жовтяк”. З вітальним словом до присутніх та гостя звернулася ректор університету, професор Надія Скотна, яка привітала автора із черговим чудовим виданням книги та подякувала за візит до франкового вишу.

Гості мали нагоду переглянути фільм про утворення та становлення унікального українського бойового мистецтва. Також, студенти інституту фізичної культури та здоров’я та їхні учні продемонстрували цікаві показові виступи бойового мистецтва „Гопак”. Володимир Пилат люб’язно передав у бібліотечний фонд університету свої книги.