Зустріч з учителем першого класу Нової української школи на факультеті початкової та мистецької освіти

27 березня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася цікава зустріч з учителем першого класу Нової української школи у Медвежанському НВК імені Михайла Біласа Лілією Миколаївною Тиновською.

Метою зустрічі було обговорення завдань реформи Нової української школи та її реалізація на практиці. Лілія Миколаївна провела для студентів та викладачів факультету майстер-клас, розповіла про особливості роботи у новітній освітній системі. Під час проведення майстер-класу у ролі учнів були студенти старших курсів. Вони з великим зацікавленням виконували запропоновані учителем творчі та ігрові завдання, ознайомлювалися зі зразками навчальних матеріалів, які демонструвала учитель.

Всі учасники обговорення акцентували на тому, що Нова українська школа потребує сьогодні учителя з принципово новим способом мислення.

Кафедра філологічних дисциплін
та методики їх викладання у початковій школі,
лабораторія розвитку риторичної особистості
в контексті Нової української школи