Зустріч студентів із канадським учителем

13 вересня в Меденицькій школі було організовано  зустріч студентів 1 курсу другого (магістерського) рівня освіти факультету початкової та мистецької освіти з Анною Січ-Якимов, канадським учителем українського походження, яка понад 40 років упроваджувала українську програму в різних навчальних закладах Канади. Педагог-сподвижник – один із трьох укладачів української програми, що пройшла державну експертизу й реалізовувалася у державних школах Торонто, Вінніпегу, Альберти. У містах, де українська громада не змогла домогтися упровадження цієї програми, п. Анна відкривала приватні українські школи, які функціонують і по нині. Народившись у Австрії й жодного дня не проживши в Україні, Анна Січ-Якимов була Українським Світочем за океаном, тим центром, довкола якого вибудовувалось українське культурно-освітнє життя. Останні роки вона – голова Ліги українських католицьких жінок, які активно підтримують українських захисників сьогодні.

Студенти мали змогу поспілкуватись з п. Анною, послухати її гарне українське мовлення, повправлятися в англійській. Також вони цікавилися питаннями технологій викладання української й англійської мов у навчальних закладах Канади, шкільного устрою, методичного забезпечення навчального процесу.

Магістри були захоплені професіоналізмом, активною життєвою позицією цієї сміливої української жінки.