Зустріч із творчим подружжям

25 квітня 2018 р. в ауд. 32 головного корпусу університету відбулася зустріч із творчим подружжям – письменниками Володимиром Лисом та Надією Гуменюк, організатором якої виступила кафедра світової літератури та славістики. Модератор заходу – доцент Мирослава Іванишин представила гостей читацькій аудиторії.
Володимир Лис – знаменитий прозаїк і драматург, володар низки престижних літературних премій, титулу «Золотий письменник України», автор «Найкращого роману десятиріччя» – «Століття Якова». Його називають справжнім народним письменником і феноменом сучасності.
Надія Гуменюк – українська поетеса, прозаїк, авторка понад тридцяти книжок, лауреат літературних премій: імені Лесі Українки, імені Агатангела Кримського, імені Олександра Олеся, переможець Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за роман «Вересові меди». Володимир Лис у своєму виступі коротко охарактеризував свою «волинську» трилогію: «Століття Якова», «Соло для Соломії» та «Діва Млинища», а також найновіший роман «Місяць обмитий дощем».
Про джерела своїх творів, їх прообрази, образи детально розповіла Надія Гуменюк. Розлогими були відповіді письменників на запитання шанувальників їхньої творчості. Мирослава Іванишин акцентувала своєрідність романної прози Володимира Лиса та Надії Гуменюк у контексті української літератури ХХІ століття. Поетичним акордом зустрічі стали вірші Надії Гуменюк, які звучали з уст самої авторки.