Зустріч із композитором, волонтером Лілією Кобільник

25 квітня 2018 року в інституті музичного мистецтва відбулася зустріч із композитором, виконавицею авторських пісень, волонтером Лілією Кобільник, присвячена особистостям, які віддали своє життя боротьбі за волю України.

Лілія Кобільник розповіла про свої враження від перебування на Майдані, про те, як тисячі людей сприймали патріотичні пісні, які вона там виконувала. Саме тоді й зародилася ідея написати цикл пісень на тексти українських поетів під назвою «Небо Майдану».

Четвертий рік Лілія Іонівна займається волонтерською діяльністю. Вона разом зі своєю командою, до якої входять студенти і випускники інституту музичного мистецтва, організовує благодійні концерти, а кошти перераховує на лікування воїнів АТО.

Під час зустрічі у виконанні автора прозвучали пісні з альбому «Небо Майдану» на вірші А. Листопад, І. Данько, Л. Лазурко, О. Слик та Дз. Василик.