Зустріч із композитором, музикантом Геннадієм Саськом

16 листопада 2016 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася творча зустріч із композитором, музикантом Геннадієм Саськом та його дружиною, музикознавцем, відповідальним секретарем Національної спілки композиторів України Тамарою Невінчаною, котрі прибули з Києва.

Відкрила зустріч цікавою та змістовною доповіддю Тамара Невінчана.

Друга частина заходу була присвячена композитору Геннадієві Саську. У студентському виконанні прозвучали п’єси зі збірки „Граю джаз” та імпровізації на них: „Джаз – вальс” і „Регтайм” (Я.Петрівнець, Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського); імпровізація на тему „Боссанова”(О. Красівська, III курс, інститут музичного мистецтва); імпровізації на тему композитора Ю. Філоненка „Ми Володимира діти” та на теми Г. Саська „Блюз” і „Регтайм” (Є.Сов’як, I курс, інститут музичного мистецтва).

Приємним сюрпризом для слухачів була презентація другої збірки джазових творів „Граю джаз – 2” у виконанні самого композитора.