Збірна викладачів ДДПУ – переможець турніру з футзалу

На фото: переможець турніру – збірна команда ДДПУ ім. І. Франка

26 січня 2017 р. у спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся футзальний турнір серед професорсько-викладацького складу, присвячений пам’яті завідувача кафедри фізичного виховання та спорту ЛНУ ім. І. Франка Володимира Осінчука.
Волею жеребкування до групи А потрапили команди Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
У групі Б зіграли команди ЛНУ ім. І. Франка, Національного Університету «Львівська Політехніка» та Національного лісотехнічного університету України.
Наша команда перемогла своїх суперників по групі з рахунками: 8:0 та 3:0 вийшла у фінал де зустрілась з господарями турніру – командою Львівського Національного університету імені Івана Франка. Перемігши з рахунком 4:2, наші футзалісти посіли І місце на турнірі.