Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта»

24 березня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».

На адресу конкурсної галузевої комісії було надіслано 52 роботи з 31 вищого навчального закладу України. Для участі в заключному етапі члени галузевої конкурсної комісії запросили 26 студентів із 18 вищих навчальних закладів.

23 березня відбувся захист наукових робіт, де студенти презентували основні положення своїх досліджень. Наступного дня на підсумковій науково-практичній конференції кращі з кращих отримали дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів.

Диплом І ступеня

Ірина Парійчук (Житомирський державний університет імені Івана Франка)

Юлія Плахотнюк, Юлія Усенко (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)

Галина Гарбіч (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)

Диплом ІІ ступеня

Юлія Герцан, Олена Бєлова (Кам’янець-Подільський національний  університет імені Івана Огієнка)

Ірина Друць (Київський університет імені Бориса Грінченка)

Марія Шубіна (Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського)

Наталія Топчій (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка)

Диплом ІІІ ступеня

Ольга Зеленська, Ольга Кузяніна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)

Жанна Краєва (Херсонський державний університет)

Марина Лут (ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»)

Віра Лютич (Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського)

Анна-Марія Мельникович (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)

Марина Пономаренко (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)

Крім того, студенти-науковці були нагороджені грамотами в номінаціях: «За оригінальність наукової ідеї»; «За новизну наукових положень»; «За практичну спрямованість наукового дослідження»; «За краще представлення інтердисциплінарних зв’язків дослідження», «За нетрадиційну презентацію наукових ідей»; «За оригінальність та інноваційність наукової ідеї». Усі студенти отримали сертифікати учасників науково-практичної конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».