Засідання вченої ради університету

30 січня 2017 року відбулося засідання вченої ради університету. На початку засідання ректор професор Надія Скотна вручила почесну грамоту та нагрудний знак Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом» професору Корнелію Сятецькому. Також ректор привітала збірну команду університету з футзалу із здобутою перемогою в футзальному турнірі серед професорсько-викладацького складу, присвяченому пам’яті Володимира Осінчука (Львів).

Вчена рада затвердила «Положення про призначення та виплату стипендій студентам, аспірантам, докторантам Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка», затвердила ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю, обрала доцента Кондрацьку Галину Дмитрівну на посаду завідувача кафедри спортивних дисциплін і туризму. Крім того, вчена рада розглянула лист Міністерства освіти і науки України про загрозу залучення представників вітчизняної вищої школи до заходів, які спрямовані на дискредитацію української влади та завдають шкоди міжнародному іміджу нашої держави.