Засідання вченої ради

22 грудня 2016 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки комплексної перевірки бібліотеки університету та про викладання психолого-педагогічних дисциплін в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, обрала доцента Світлану Герасименко на посаду завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, затвердила Регламент вченої ради університету та Регламент вченої ради навчально-наукового інституту, факультету. Крім того, рекомендувала до друку 16 навчально-методичних посібників. Ректор професор Надія Скотна привітала із здобутою перемогою студента І курсу інституту музичного мистецтва Євгена Сов’яка на XІІІ Міжнародному молодіжному музичному фестивалі імені Ісидора Вимера у номінації «Композиція та імпровізація» та здобуттям головної нагороди – «Золотої Троянди».