Засідання оргкомітету першого міжнародного форуму

Засiданння оргкомiтету

19 липня 2016 року під керівництвом ректора професора Надії Скотної відбулося засідання організаційного комітету з проведення І Міжнародного наукового форуму «Українська жінка у національному та глобальному просторі: історія, сучасність і перспективи», що пройде у нашому університеті 24  – 25 листопада 2016 року. Форум присвячений 100-річчю заснування Всеукраїнської громадської організації Союз українок, 50-річчю Світового Конгресу Українців та 160-річчю від дня народження Івана Франка. Організаторами цього наукового заходу є Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка спільно з Світовою федерацією українських жіночих організацій та Всеукраїнською громадською організацією Союз українок. У засіданні взяли участь голова Союзу українок п. Ореслава Хомик та її заступник – п. Леся Процик, а також представники Світової федерації українських жіночих організацій – п. Ірина Тимечко та п. Наталя Сорочак, а також професор ДДПУ Світлана Щудло, яка є визначена заступником голови оргкомітету з наукових питань.