Засідання комісії соціального страхування

19 липня 2021 року відбулося чергове засідання комісії соціального страхування Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, на яке завітали представники Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області на чолі з її керівником Наталією Скіркою. Зокрема йшлося про особливості оформлення “електронних лікарняних” замість паперових листків непрацездатності, про реабілітацію працівників університету після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах.
Після перенесеної хвороби, оперативного втручання тощо працівники університету, які мають на це покази, після перебування на стаціонарному лікуванні (мінімум 5–7 діб) мають право претендувати на отримання курсу реабілітації за рахунок коштів Фонду.
Про деталі можна дізнатися в профкомі працівників (кабінет № 19).