»

«Як много важить Слово»

21 лютого 2019 року в Міжнародний день рідної мови та у рамках співпраці філологічного факультету й Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» студенти факультету і заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Зварич взяли участь у спільному науково-культурному семінарі «Мова – національний скарб», який відбувся у літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Роль Івана Франка у розвитку та обороні української мови в своєму виступі охарактеризував директор музею-заповідника Богдан Лазорак. Про трагічний життєвий та науковий шлях внучки Івана Франка, Зеновії Тарасівни Франко, виголосила ґрунтовну й проникливу доповідь заступник директора музею-заповідника Галина Топільницька.

Лірично-пісенна частина заходу була увінчана зворушливими виступами учнів Нагуєвицької середньої школи та студентів-філологів Софії Одинак, Вікторії Грабовської, Катерини Галелюки (гр.УА-22Б). Акордом святкового дійства став пісенний флешмоб, який організували учні Нагуєвицької середньої школи.

Лейтмотивом усього свята були слова Івана Франка: «Як много важить Слово».