«Хто не знає свого минулого, той не вартий й майбутнього!»

17 жовтня 2018 року в стінах історичного факультету відбулася вже традиційна конференція-презентація «Моя місцевість», участь у якій взяли студенти І та IV курсів, а також магістранти.

Організатор заходу доцент Світлана Біла привітала учасників і акцентувала увагу на важливості краєзнавчої роботи вчителя історії. Доцент Володимир Галик презентував два видання: «Дрогобич. Туристичний путівник» і «Дрогобич у житті та творчій спадщині Івана Франка: альбом-путівник».

Студенти-магістри провели віртуальну екскурсію Дрогобичем (Лілія Гриник, гр. ІП-11М) та Трускавцем (Аліна Звіринська, гр. ІП-11М). Про своє місто Борислав розповіла модератор конференції, студентка групи ІП-41Б Лідія Мазурчак. Студенти-першокурсники також виступили із доповідями-презентаціями. Гості заходу почули про міста Надвірну (Іван Яремчук, гр. ІП-11Б), Жовкву (Роман Пелек, гр. ІП-12Б), Самбір (Іванна Кіт, гр. ІП-12Б), Долину (Аліна Химій, гр. ІП-12Б; Лілія Данилів, гр. ІП-11Б) та села Погірці (Ірина Ревура, гр. ІП-11Б), Рихтичі (Христина Мецан, гр. ІП-11Б), Залужжя (Христина Марків, гр. ІП-12Б), Березники (Мирослав Цупанич, гр. ІП-11Б), Довгий Войнилів (Христина Масін, гр. ІП-12Б), Броницю (Богдан Паньків, гр. ІП-11Б)

Усі доповіді та презентації студентів були схвально відзначені та супроводжувалися бурхливими оплесками. Історичний факультет пишається своїми студентами!

Лідія МАЗУРЧАК,
студентка історичного факультету (гр. ІП-41Б)