Виступ народної просвітницько-художньої студії «Ровесник»

23 березня 2017 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся виступ народної просвітницько-художньої студії «Ровесник» з інсценізацією поеми Тараса Шевченка «Катерина». У програмі заходу також звучали пісні та вірші за мотивами творчості Великого Кобзаря.

Завершальним акордом вечора стало представлення книги «Ровесники часу» (упорядник Г.А. Григорович), в якій висвітлено історію становлення і творчості народної просвітницько-художньої студії «Ровесник» ІФМЕІТ за 30 років свого існування: від організації студентської агіт-бригади до діяльності народної студії на сьогодні.

Із заключним словом до присутніх звернувся директор інституту професор Василь Бойчук, який відзначив чудову гру акторів та наголосив, що народна просвітницько-художня студія «Ровесник» має і надалі існувати, розвиватися, залучаючи до свого складу талановиту студентську молодь.