»

Випускники інституту фізичної культури і здоров’я долучилися до профагітаційної роботи

11 – 19 лютого 2021 року ініціативна група випускників спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» інституту фізичної культури і здоров’я долучилася до профагітаційної роботи кафедри теорії та методики фізичного виховання. Серед активістів цієї групи вчителі фізичної культури: Орест Дуцяк (Солонська СЗШ І-ІІ ст.), Ярослав Жук (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст.), Владислав Коман (Великоберезнянська гімназія, Закарпатська область), Галина Лесишин (Нижньогаївський НВК І-ІІІ ст.), Ольга Кічужинець (школа-гімназія с. Михайлевичі, Самбірський район).

Випускники поінформували старшокласників про умови навчання в університеті; особливості підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт»; можливостями та перспективами працевлаштування за здобутим фахом; умовами вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2021 році.

Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Світлана Герасименко висловлює подяку випускникам спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» за підтримку в організації та проведенні профагітаційної роботи.