»

Викладачі університету проходять стажування у Полонійній академії Ченстохови (Польща)

1 – 10 квітня 2019 року старший викладач кафедри германських мов і перекладознавства Юлія Талалай проходила інтенсивне стажування у Полонійній академії Ченстохови (Польща). У рамках стажування наш педагог працювала з тамтешніми студентами по обміну за програмою академічної мобільності Erasmus+ для бакалаврів та магістрів. Юлія Талалай мала нагоду викладати вузькофаховий предмет «Практична англійська: банківська справа та фінанси». Задля успішної реалізації цього завдання викладач працювала з найновітнішими технологіями та уміло застосовувала передовий педагогічний інструментарій, як-от interactiveboards, whiteboards, он-лайн платформа Supermemo, допомагала студентам розвивати іншомовні комунікативні компетенції, зокрема готувала з ними промови для виступу на інтернаціональному конгресі, а також – до здачі міжнародного екзамену з англійської мови LCCI. Загалом, стажування у Польщі було сповнене цікавої діяльності, яке збагатило нашого педагога неоціненним досвідом.