Вшановуємо пам’ять невинно убієнних

14 липня 2016 року керівництво університету взяло участь у поминальному заході з нагоди 25-річчя перепоховання 486 жертв НКВС, яких було замордовано в тюрмі на вул. Стрийській.

На території меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській» владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, разом зі священниками відслужив поминальну молитву. Доцент кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін Богдан Лазорак виголосив доповідь на тему: «Історія пам’яті жертв тоталітарних репресій».

На завершення, після спільної молитви та покладанням квітів, учасники заходу мали змогу переглянути фільм «Золотий вересень», який демонструвався у приміщенні музею «Тюрма на Стрийській».