»

Вшанування пам’яті Небесної Сотні на історичному факультеті

20 лютого 2019 року на історичному факультеті студенти ІІІ курсу під керівництвом доцента кафедри історії України Оксани Медвідь провели конференцію-презентацію присвячену Героям Небесної Сотні.

Вступну доповідь виголосила студентка Оксана Яртим, яка розповідала про хід подій Революції Гідності. Студенти підготували презентації, присвячені майданівцям: Ірина Стрипа – «Роман Гурик», Василина Міжівник – «Михаїл Жизневський», Мирослав Ющишин – «Олег Ушевич», Олександр Кузик – «Орест Каракевич», Ярина Кіт – «Богдан Сольчаник», Тарас Драчевич – «Устим Гаврилюк», Анна Пурій – «Сергій Нігоян», Наталя Калька – «Роман Варениця».

Між доповідями студенти читали вірші та переглядали уривки відеозаписів на Майдані.

Підбила підсумки доцент кафедри історії України Оксана Медвідь. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Шануймо та пам’ятаймо наших Героїв, адже сотні тисяч людей стояли на Майдані протягом трьох місяців холодної зими, заради незалежності і свободи. За вільну людину у вільній країні.

Слава Небесній Сотні!

Героя слава!