Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

20 лютого 2018 року в Народному домі імені Івана Франка відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні, в якому активну участь взяли студенти Франкового університету.

Всі присутні мали можливість пригадати події, що відбувалися на Майдані Незалежності 4 роки назад, вшанувати пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Після завершення заходу біля настінного пам’ятного знаку Небесній Сотні на Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбулася панахида за участю духовенства міста Дрогобич та покладання квітів і запалювання лампадок.

Для вшанування героїв Небесної сотні в холі головного корпусу нашого університету виставлено пам’ятну дошку з фотографіями загиблих, біля якої горить вічний вогонь пам’яті.