»

Всеукраїнський день психолога на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи

23 квітня на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відзначали Всеукраїнський День Психолога. Святкування розпочалося з самого ранку. Усіх хто завітав на факультет, студенти пригощали цукерками з мотиваційною цитатою та запрошували приєднатися до челендж «Поділись душевним теплом» (естафета обіймів). Після цього відбулася інсталяція «Психологічної писанки», яка розфарбовувалася відбитками рук студентів, викладачів та гостей факультету. Також, було презентовано виставку психологічної літератури – науково-методичного доробку викладачів кафедри психології та практичної психології нашого університету. Студенти викладачі та гості факультету мали нагоду відвідати відкриту лекцію завідувача кафедри психології, професора Мирослава Савчина на тему: «Здоров‘я людини: психологічний та психічний виміри».