Всеукраїнська студентська олімпіада із «Музичного мистецтва»

17 – 19 квітня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво». 42 учасники із різних університетів України демонстрували мистецтво гри на народних (баян, акордеон, бандура, гітара, домра, балалайка, цимбали) та струнних (скрипка) інструментах у двох турах. Головою журі був доктор педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України, декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова професор Василь Федоришин.

Наш інститут музичного мистецтва представляли два учасники – Володимир Бобанич (баян, клас доцента Андрія Душного) та Іван Собіль (акордеон, клас старшого викладача Валерія Шафети) на чолі із керівником проблемної групи доцентом Андрієм Душним.

Крім того, в рамках олімпіади відбулися такі заходи:

– V Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення», на пленарному засіданні якої виступив доцент Андрій Душний, а у роботі секцій із повідомленням взяв участь студент Іван Собіль (науковий керівник – Андрій Душний);

– концерт студентів та випускників класу доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України, професора Луганського національного університету ім. Т. Шевченка (Полтава) Андрія Сташевського.

За підсумками виконавських прослуховувань Володимир Бобанич здобув диплом ІІІ ступеня у номінації «Народні інструменти (клавішні: баян, акордеон)», Іван Собіль був нагороджений грамотою «За високу виконавську майстерність», а доцент Андрій Душний подякою «За високий рівень підготовки студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво»».

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!