Всесвітній день вишиванки в Дрогобицькому університеті

16 травня 2019 року в Україні відзначили Всесвітній день вишиванки. Долучилися до цього свята і викладачі та студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Довідкова інформація. Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Свято не має ніякого політичного підґрунтя, адже покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, згодом долучилася діаспора, а тепер це свято набуло міжнародних масштабів.