»

Вручення свідоцтв і сертифікатів військовослужбовцям

6 вересня 2019 року в головному корпусі університету відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення свідоцтв і сертифікатів 28 військовослужбовцям звільненим у запас або відставку, а також учасникам АТО, які успішно завершили курси за програмою «Менеджмент безпеки бізнесу».

На церемонії вручення були присутні менеджер Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, ректор професор Надія Скотна та директор Центру ПОДП доцент Світлана Гірняк.

Крістофер Штаудт проінформував про діяльність НАТО в Україні, співпрацю з військовими та їх перепідготовку в західному регіоні з метою адаптації до мирного життя.

Нагадаємо, що мета проекту – забезпечення професійного навчання, сприяння працевлаштуванню, надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг військовослужбовцям, що підлягають звільненню, а також особам, звільненим із військової служби й учасника АТО.

До випускників із вітальним словом звернулася ректор університету професор Надія Скотна, яка привітала із завершенням навчання за програмою «Менеджмент безпеки бізнесу», подякувала Крістоферу Штаудту й Андрієві Рою за співпрацю в межах Програми НАТО-Україна.

Директор Центру ПОДП доцент Світлана Гірняк, ознайомила слухачів курсів (військовослужбовців й учасника АТО) з наказом ректора за № 406-С від 05.09.19 р. про завершення навчання за програмою «Менеджмент безпеки бізнесу» і запросила ректора університету Надію Скотну та менеджер Програми НАТО-Україна Крістофера Штаудта для вручення свідоцтв і сертифікатів.

На згадку про навчання у стінах Франкового вишу слухачі курсів зробили спільне фото.