Вручення премій Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради молодим вченим

10 листопада 2017 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки в приміщенні Будинку вчених провідним і молодим науковцям Львівщини було вручено обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Відзнаку отримали вчені, дослідження яких сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Приємно, що цьогоріч двоє молодих науковців Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка удостоєні нагороди Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Зокрема, відзнаки отримали доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Ніна Грибок та старший викладач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марія Ярушак.

Із професійним святом вчених привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Звертаючись до учасників заходу, очільник області наголосив, що розвиток освіти й науки є визначальним для Львівщини й України загалом.

Керівництво університету вітає своїх лауреатів премії та бажає їм подальших наукових звершень.