Вручення дипломів магістрам філологічного факультету

16 лютого 2021 року в актовій залі головного корпусу університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам філологічного факультету денної форми навчання.

Привітала випускників в.о. декана факультету доцент Марія Стецик, побажавши випускникам активності і цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту та процвітання. З вітальним словом до магістрів звернулися завідувач кафедри світової літератури та славістики професор Леся-Рома Кравченко, доценти Наталія Лазірко і Степан Сеньків.

Завершились урочистості спільними фото на пам’ять, порадами та побажаннями від викладачів і кураторів.

Щиро вітаємо випускників, бажаємо високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах! В добру путь!

Захід відбувся із дотриманням протиепідемічних вимог.