Візит делегації університету до Державної Вищої Професійної Школи імені Вітелона в Лєгніці

Делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 8 жовтня 2018 року мала честь перебувати на урочистій інавгурації нового академічного року у Вищій Державній Професійній Школі імені Вітелона у Лєгніці, під час котрої ректор професор Надія Скотна виголосила промову «Іван Франко – український геній Галицької землі», представивши світовій спільноті видатного українського митця та патрона Дрогобицького педуніверситету.

Також керівництво партнерського закладу вручило ректору професору Надії Скотній та проректору доценту Юрію Вовку відзнаки «Заслужений діяч навчального закладу».

А 10 жовтня 2018 року представники нашого університету стали учасниками Міжнародної конференції «Суспільно-правові аспекти виховання у XXI ст. Ризики, очікування, виклики».