Візит делегації університету до Бельгії

21 жовтня делегація університету на чолі з ректором професором Надією Скотною у складі декана соціально-гуманітарного факультету доц. Ігоря Гриника та декана біолого-природничого факультету доц. Світлани Волошанської взяли участь в урочистостях, присвячених діяльності багаторічного нашого партнера – неприбуткової організації «Орадеа» (м. Лір, Бельгія), очолюваної почесним доктором Дрогобицького педуніверситету Патріком Беллінком. Урочистості відбувалися в мерії м.Лір, де керівництво міста та гості у вітаннях на адресу організації відзначили значний внесок її керівництва та колективу у започаткування та реалізацію чисельних соціальних проектів в Румунії та Україні. Співпраця з нашим університетом, зокрема, передбачає організацію семінарів-тренінгів для студентів та працівників соціальних служб Львівської області, проведення спільних конференцій та круглих столів, розвиток програм студентської та викладацької мобільності.

Результати спільної діяльності бельгійських та українських партнерів були високо оцінені посольством України в Королівстві Бельгія, яке представляла 2-й секретар Наталя Голян. Надзвичайно приємною та теплою була зустріч наших колег зі студентами соціально-гуманітарного факультету, які у даний час перебувають на семестровому навчанні в Університетському коледжі ВІВЕС за програмою Еразмус+. Подарунком для усіх гостей від доктора Беллінка став концерт симфонічного оркестру зі Словаччини за диригуванням бельгійського диригента Германа Енгельса.