»

Вітаємо з ювілеєм!

З нагоди славетного ювілею щиро вітаємо кандидата історичних наук, доцента, доцента кафедри історії України Руслану Петрівну Попп із 50-річчям!

Життєвий шлях поважної ювілярки є прикладом життєвого успіху, особистісної самореалізації, життєствердного оптимізму, наполегливості у повсякденній праці. Народившись 17 липня 1970 р. на історичній Бродівщині, вона успішно завершила школу та здобула вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Відтак присвятила себе улюбленій праці на педагогічній і науковій нивах. На науковій стежці Руслана Петрівна здійснилася як фаховий дослідник історії західноукраїнської інтелігенції середини ХХ ст., кандидат історичних наук, член редакційних колегій наукових видань, зокрема і зарубіжних, докторант кафедри історії України. Високий фаховий рівень дав змогу Р. Попп продуктивно здійснювати керівництво аспірантами. Ужинок на педагогічному лані позначився сотнями підготовлених фахівців-педагогів, учителів історії, які завжди з піднесенням і позитивними емоціями згадують Руслану Петрівну як свого викладача. Значними є здобутки у навчально-методичній сфері. Шановна ювілярка тривалий час представляє історичний факультет у науково-методичній раді університету, щоденно віддаючи свої сили й енергію на удосконалення методичного забезпечення. Водночас Р. Попп уже майже два десятиліття є членом вченої ради історичного факультету, на засіданнях якої повсякчас відстоює питання поліпшення освітнього процесу, налагодження міжнародних зв’язків із зарубіжними вишами та науковими установами.

Авторитет та імідж відповідальної, принципової, ділової й водночас доброзичливої, життєрадісної людини викликають повагу усієї академічної спільноти історичного факультету та Франкового Університету.

У день Ваших уродин, вельмишановна Руслано Петрівно, зичимо Вам міцного карпатського здоров’я, родинного затишку і наснаги у подальшій праці на благо України та Університету.

Колектив кафедри історії України