»

Вітаємо з перемогою!

7 – 9 лютого 2019 року в м. Суми у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді.

У змаганнях взяли участь 473 атлети з 26 регіонів України, Ізраїлю та Туреччини. Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1 – 3 березня 2019 року в м. Глазго (Шотландія).

Під час триденних змагань було розіграно 28 комплектів нагород як серед дорослих, так і серед молоді та показано низку високих результатів.

Студент IV курсу інституту фізичної культури і здоров’я Іван Романяк зайняв І місце в Чемпіонаті України серед молоді з легкоатлетичного семиборства у приміщенні.

Вітаємо нашого студента та бажаємо йому подальших успіхів!