ВІТАЄМО! Чергова спеціалізована вчена рада в нашому університеті!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 № 1714 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 грудня 2017 року» у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка створено спеціалізовану вчену раду 36.053.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 «Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни».

Головою спеціалізованої вченої ради призначено доктора історичних наук, професора Віталія Тельвака; заступником голови спеціалізованої вченої ради – доктора історичних наук, професора Василя Футалу; вченим секретарем спеціалізованої вченої ради – доктора історичних наук, доцента Василя Ільницького.