Вікторія Шпильчин – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

27 березня 2019 року в Закарпатській академії мистецтв, на базі якої проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі знань «Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», студентка групи ОХК-35Б факультету початкової та мистецької освіти Вікторія Шпильчин взяла участь у Всеукраїнській підсумковій науково-практичній студентській конференції з виступом «Самчиківський розпис в контексті відродження культурно-мистецьких традицій українського народу», виборола ІІ місце та нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри культурології та мистецької освіти Михайло Сидор.

Колектив і студенти факультету початкової та мистецької освіти вітають Вікторію та її наукового керівника доцента Михайла Сидора. Бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!