Військово-патріотичне виховання молоді – запорука успішної України

16 травня 2019 року в актовій залі імені В. Скотного головного корпусу університету відбулася зустріч із представниками Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Гості заходу: полковник Тарас Грень, підполковник Вадим Банай, військовий журналіст, підполковник Володимир Скоростецький, отець Тарас «Падре» Коцюба, військовий комісар Микола Лисак, головний старшина полку Тарас Віцик, голова військової патріотичної організації «4.5.0» Олег Муляр, його помічники у вишколі молоді Микола Шніцер та Христина Василат, боєць ДУК «Правий сектор» Віктор Кочерев, психолог А1108 Мар’яна Чепіль. Також були представники з Дрогобицької міської ради: начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко та головний спеціаліст з питань загальної освіти відділу освіти виконкому Дрогобицької міської ради Олег Войцеховський.

Із доповідями виступили: доцент Ореста Карпенко («Патріотизм як ціннісна орієнтація сучасної молоді»), студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Юлія Дзивінська (гр. СП-43Б) («Формування національної свідомості та самосвідомості школярів у контексті патріотичного виховання»), студентка історичного факультету Лідія Мазурчак (гр. ІП-42Б) («Зарубіжний досвід військово-патріотичного виховання»). Підсумувала усі доповіді студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Тетяна Особа (гр. ДО-14Б) опитуванням студентів про ставлення до військової служби.

Модератор заходу – начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи Наталія Бучковська.