»

Відзначення студентів-хіміків Дрогобицького університету

3 червня 2019 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала ХVІІ Наукова конференція «Львівські хімічні читання – 2019».

У межах заходу було відзначено кращих студентів-хіміків різних закладів вищої освіти з нагоди професійного свята працівників хімічної та нафтохімічної промисловостей України.

Привітав студентів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів та вручив відзнаки обласної державної адміністрації.

Почесні грамоти за відмінне навчання, активну участь у науково-практичних конференціях, олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт та з нагоди Дня хіміка отримали і студенти спеціальності «Середня освіта (Хімія)» біолого-природного факультету Дрогобицького університету: Юлія Пронь (студентка І курсу другого (магістерського) рівня) та Соломія Озарко (студентка IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти).

Вітаємо студентів-хіміків з нагородами та бажаємо нових досягнень!