»

Відзначення 20-річчя біолого-природничого факультету та 10-ліття українсько-бельгійського центру екології та здоров’я людини

24 – 26 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-річчя біолого-природничого факультету та 10-ліття українсько-бельгійського центру екології та здоров’я людини.
Відкрив захід вчений секретар Вченої ради доцент Микола Галів. Зі словами вітань до присутніх звернувся т.в.о. ректора, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран. З нагоди святкування колектив біолого-природничого факультету привітали партнери факультету з Польщі, науковці з закладів вищої освіти України, представники міських рад Дрогобича, Трускавця та Борислава.
Декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська вручила подяки найкращим викладачам та працівникам факультету. Крім того, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар нагородив відзнакою «За заслуги перед містом» заступника декана з виховної роботи, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Тараса Скробача.
В рамках святкування було проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Сучасний стан та перспективи розвитку біо- й агроценозів в умовах постійного техногенного забруднення».
Конференція працювала у формі пленарного та секційних засідань, на яких учасники мали нагоду не лише почути наукові доповіді, але й поставити запитання доповідачам, що створило цікаву наукову атмосферу.