»

Відкриття VІ Міжнародного форуму Дні Австрії
«Зальцбурзький край – гармонія культури і природи»

Уже вшосте Дрогобич стає місцем зустрічі дипломатів, науковців, письменників і діячів культури з Австрії, які, починаючи з 2011 року, утвердили себе як знаковий і широкомасштабний культурний форум.

Цьогорічні дні Австрії у Дрогобичі присвячені австрійському регіону з привабливою розмаїтістю, а саме – Зальцбурзькому краю.

13 травня 2019 року у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича відбулося урочисте відкриття VІ Міжнародного форуму Дні Австрії «Зальцбурзький край – гармонія культури і природи». Модератором заходу виступив доцент Ярослав Лопушанський.

Вітальне слово виголосили: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, директор Австрійського культурного форуму в Києві доктор Ульф Гаусбрандт, заступник губернатора федеральної землі Зальцбург доктор Гайнріх Шельгорн, керівник відділу Австрійських бібліотек за кордоном при МЗС Австрії Сандра Діпензайфен, ректор професор Надія Скотна, ректор Зальцбурзького університету імені Паріса Лодрона професор доктор Гайнріх Шмідінґер.

На відкритті форуму міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив грамоту «Почесний громадянин Дрогобича» екс-керівникові управлінського апарату Торгово-промислової палати Штирії доктору Гервіху Брандштеттеру.

Музичний супровід заходу: студентський хор «Gaudeamus» (диригент – директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк); військовий оркестр в/ч А 1108 (художній керівник – Богдан Ульяновський).