Відкриття пам’ятної дошки Михайлу Савчину

21 листопада 2016 року на історичному факультеті відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки декану історичного факультету (1992 – 2005), історикові, педагогу, громадському діячеві Михайлу Савчину. Слово на пошану пам’яті виголосили ректор професор Надія Скотна, декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко, директор Центру перепідготовки та післядипломної освіти доцент Петро Фещенко та  завідувач кафедри нової та новітньої історії України професор Василь Футала.

Пам’ятну дошку було встановлено завдяки прийнятому рішенню вченої ради історичного факультету. Саме завдяки наполегливій роботі світлої пам’яті Михайла Савчина, тоді ще педагогічному інституті у 1992 році було відновлено діяльність історичного факультету. На завершення заходу капелан університету отець Олег Кекош окропив пам’ятну дошку.