»

Відкрито меморіальну дошку професора Василя Бойчука

4 червня 2018 року перестало битися серце великого педагога, українського вченого фізика-теоретика, доктора фізико-математичних наук (1995), академіка АН ВШ України з 2009 р., професора Василя БОЙЧУКА.

Цього ж дня 2019 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та аудиторії імені світлої пам’яті Василя Бойчука.

Про науково-педагогічну діяльність професора Василя Бойчука розповів директор інституту доцент Юрій Галь. Ректор професор Надія Скотна та вдова Уляна Бойчук відкрили пам’ятну дошку, а капелан університету отець Олег Кекош освятив її та провів панахиду.

Захід продовжився в аудиторії імені Василя Бойчука, де кожен бажаючий мав можливість поділитися спогадами про професора. Іменем багатолітнього декана, директора інституту названа велика фізична аудиторія № 38, в якій він любив читати лекції студентам, проводив наукові конференції, засідання вченої ради інституту…