Відкрита лекція австрійського студента за обміном

5 грудня 2018 року відбулася чергова лекція з циклу «Україна – Австрія: міжкультурний діалог» Австрійської бібліотеки в Дрогобичі. Цього разу в ролі лектора виступив Ґеорґ Зуппан зі Штирійського педагогічного інституту (Ґрац/Австрія), котрий у цьому семестрі стажується у Франковому університеті в рамках двосторонніх академічних обмінів за програмою Erasmus+.

Темою ювілейної двадцятої лекції символічно було обрано також ювілей – «100 років Австрійської Республіки: 1918 – 2018». Спираючись на багату фактичну базу, лектор розповів аудиторії про головні події і факти столітньої історії Австрійської держави, акцентуючи на викликах, що періодично виникали перед наразі вже усталеною європейською демократією. Ця проблематика особливо зацікавила публіку й переросла у жваву дискусію, в якій неодноразово проводилися паралелі між історичним поступом Австрії та новочасною ситуацією в Україні.