Відбувся ХІІ форум молоді Дрогобиччини

28 лютого 2017 року студенти Франкового університету взяли участь у ХІІ форумі молоді Дрогобиччини «Реалізація державної молодіжної політики: шляхи співпраці», організованому відділом молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради під керівництвом Олександри Пашко. Учасників форуму привітали представники влади, зокрема міський голова Тарас Кучма, депутат ВРУ Богдан Матківський, а також до молоді звернувся студентський капелан о. Олег Кекош.
Від університету на форумі виступила професор Світлана Щудло, яка привітала учасників та представила доповідь «Академічна доброчесність: шлях до успіху». Після пленарного засідання учасники продовжили роботу у трьох секціях, які мали практичне спрямування: «Дрогобич туристичний. Як стати привабливим містом?», «Захист України – обов’язок кожного», «Електронне врядування містом». Під час заходу присутні школярі отримали інформацію та рекламні матеріали про наш університет. Сповнені новими цікавими ідеями молоді учасники форуму повернулися у свої навчальні заклади.