Відбувся Міжнародний науково-практичний семінар з проблем екології та здоров’я людини

31 жовтня 2017 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар з проблем екології та здоров’я людини. З вітальним словом до присутніх звернулися ректор професор Надія Скотна та декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська.
Із доповідями виступили: доктор медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» – Людмила Пісоцька (Україна) «Особливості газорозрядного світіння пальців рук студентів при різних типах мислення і психоемоційної активності»; лектори університетського коледжу VIVES – Світлана Мусіна (Бельгія) “Формування здорового способу життя серед молоді у Фландрії”; Брам Лембрехтс (Бельгія) – Профілактика наркоманії: простіше сказати, ніж зробити; Евеліна Ле Рой (Бельгія) «Здоровий спосіб життя»; соціолог Фламандського Центру експертизи та профілактики суїцидів – Саскія Аартс (Бельгія) «Профілактика та раннє виявлення суїцидальних схильностей у молоді».
На завершення науково-практичного семінару учасниками було підсумовано роль медико-біологічних знань та психолого-педагогічної складової у збереженні здоров’я людини.