Відбувся майстер-клас з хореографії

19 жовтня на базі факультету початкової та мистецької освіти відбувся майстер-клас з хореографії для студентів ансамблю естрадного (сучасного) танцю «Імпресія» (керівник викладач кафедри культурології та мистецької освіти Магдалина Марушка) на тему: «Стретчинг як один з головних аспектів підготовки тіла танцівника для роботи над хореографічною постановкою».

Провела майстер-клас фітнес-тренер клубу «Самурай» (м. Борислав) і керівник клубу любителів танцю «Family dance» (м. Дрогобич) Ірина Трегуб. Студентам було показано особливості розминки та розтяжки танцівника, згідно фізіологічних даних, вказано на помилки, які не можна допускати у роботі, а також разом з тренером студенти розучили танцювальний етюд.