Відбулося засідання вченої ради університету

17 травня 2018 року відбулося засідання вченої ради університету. Відкрила вчену раду ректор професор Надія Скотна, яка нагородила студентів-переможців всеукраїнських олімпіад та фестивалів, а також їхніх керівників. Крім того, до урочистого моменту долучився почесний гість заходу міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який вручив дипломи та грамоти найкращим викладачам та студентам Франкового університету.
Вчена рада розглянула питання про підсумки комплексної перевірки виховного відділу, про підготовку фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти в університеті, затвердила Положення про закріплення навчальних дисциплін (практик) за кафедрами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, затвердила Порядок розподілу штатних посад науково-педагогічних працівників ДДПУ імені Івана Франка та створила науково-дослідні лабораторії: «Англомовні мовознавчі та літературознавчі студії у контексті сучасної іншомовної освіти», «Австрійсько-українські студії», «Інтерактивне навчання іноземних мов та культур». Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 75 навчально-методичних посібників, 1 збірник наукових праць, 1 монографію і 1 зібрання творів.