»

Відбулося засідання вченої ради університету

26 квітня 2018 р. відбулося засідання вченої ради університету. Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна, яка вручила «Подяки» від відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради викладачам історичного факультету. Відзнаку за плідну співпрацю з освітянами Дрогобицького району отримав професор Леонід Оршанський.

Вчена рада розглянула питання про підсумки атестації філологічного факультету, про роботу вчених рад навчально-наукових інститутів і факультетів та затвердила Положення про академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Варениці Романа Михайловича. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 38 навчально-методичних посібників,7 збірників наукових праць, 3 монографії і 1 хрестоматію.