Відбулося засідання вченої ради університету

30 вересня 2020 року відбулося засідання вченої ради університету.

Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна, яка привітала присутніх із прийдешнім Днем працівників освіти, висловивши вдячність за самовіддану працю. Ректор привітала із ювілеєм багаторічного проректора (1980 – 2015 рр.) професора Юрія Кишакевича, вручила відзнаку вченої ради завідувачу кафедри психології професору Мирославу Савчину, відзнаки за досягнення зі спортивної акробатики акробатичному дуету магістрантці інституту фізичної культури і здоров`я Юлії Пилип’як та учениці Дрогобицької гімназії Олександрі-Марії Табачинській.

Крім того, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек ректор вручила Подяку директору університетської бібліотеки Ігорю Розлуцькому та заступнику директора Олені Кравцовій, а також Диплом ІІ ступеня за укладений бібліографічний покажчик (Степан Бандера (1 січня 1909 – 15 жовтня 1959): біобібліогр. покаж. / Дрогоб. держ. пед. ун-т ім. Івана Франка, Бібліотека; уклад. Р.Д. Кивацька; редактор Н.М. Рішаві; рецензенти: В.І. Ільницький, М.В. Романюк; відп. за випуск І.М. Розлуцький. – Дрогобич: РВВ ДДПУ імені Івана Франка, 2019. – 152 с.)

З нагоди Дня працівників освіти ректор професор Надія Скотна за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність вручила почесні грамоти у номінаціях:

«Найкращий науковець ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р. серед докторів наук, професорів» – завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Василь Ільницький.

«Найкращий науковець ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р. серед кандидатів наук, доцентів» – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри біології та хімії Тарас Кавецький.

«Наймолодший доктор наук ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р.» – декан історичного факультету, доктор педагогічних наук, доцент кафедри історії України Микола Галів.

«Найкращий куратор академічної групи 2019-2020 н.р.» – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології та географії Тарас Скробач.

«Найкращий спортсмен-викладач ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р.» – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць.

«Найкраща кафедра за результатами наукової роботи 2019-2020 н.р.» – кафедра всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін (завідувач – доктор історичних наук, професор Олег Петречко).

Вчена рада розглянула питання про підсумкову атестацію здобувачів вищої освіти у 2020 р., про підсумки участі студентів університету у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах у 2019/2020 н.р., розглянула атестаційні справи доцента кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Богдана Лазорака та доцента кафедри спортивних дисциплін та туризму Романа Проця.