Відбулося засідання вченої ради університету

16 січня 2020 р. відбулося засідання вченої ради університету.

Вчена рада розглянула питання про затвердження кошторису університету на 2020 р. та про підсумки діяльності спеціалізованих вчених рад університету в 2019 р., створила постійну комісію вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з питань контролю за виконанням ухвал вченої ради університету, затвердила теми перспективних планів наукової роботи кафедр університету, затвердила загальний ліміт стипендіатів, яким буде призначена стипендія за результатами семестрового контролю на основі здобутого ними рейтингового балу на ІІ семестр 2019/2020 н.р. та ліміт стипендіатів-відмінників, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи в навчанні на основі здобутого ними рейтингового балу на ІІ семестр 2019/2020 н.р.

Крім того, вчена рада обрала Миколу Пантюка на посаду професора кафедри педагогіки та методики початкової освіти.