»

Відбулося засідання вченої ради університету

27 червня 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки комплексної перевірки відділу міжнародних зв’язків, про виховну роботу в гуртожитках університету, затвердила План засідань вченої ради університету на 2019/2020 н.р., зміни до Правил прийому на навчання до університету 2019 року, освітньо-професійні програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти набору 2019 року, норми часу для планування і обліку навчальної роботи та переліку основних видів методичної, наукової й організаційної роботи науково-педагогічних працівників.

На посади завідувачів кафедр було обрано професорів Петра Іванишина (кафедра української літератури та теорії літератури), Володимира Возняка (кафедра філософії імені професора Валерія Григоровича Скотного), Ірину Бермес (кафедра методики музичного виховання та диригування), доцентів Людомира Філоненка (кафедра музикознавства та фортепіано) та Андрія Душного (кафедра народних музичних інструментів та вокалу). Кандидатури професора Тетяни Пантюк, доцента Анни Огар та викладача Оксани Лупак було рекомендовано на здобуття премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Водночас вчена рада університету висунула кандидатуру професора Степана Дацюка на присвоєння звання «Почесний громадянин Дрогобича».

Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 39 навчально-методичних посібників, 1 навчально-методичний комплекс, 2 монографії, 1 хрестоматію, 1 бібліографічний покажчик.