Відбулося засідання вченої ради університету

18 квітня 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки атестації навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та про підсумки перевірки стану цивільного захисту й охорони праці в університеті, рекомендувала кандидатуру доктора історичних наук, доцента кафедри історії України Василя Ільницького щодо призначення іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердила зміни до Правил прийому на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 2019 року.

Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 29 навчально-методичних посібників, 1 науково-методичний комплекс, 1 збірник наукових праць.