Відбулося засідання вченої ради університету

28 лютого 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Перед початком засідання ректор університету професор Надія Скотна урочисто вручила атестат доцента кафедри інформатики та інформаційних систем Уляні Когут.

Вчена рада розглянула питання про підсумки навчально-виховної роботи за перший семестр 2018/2019 н.р., присвоїла звання «Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (HONORIS CAUSA) ректору Вищої професійної школи імені Вітелона у Лєгніці (Польща) професору, доктору габілітованому Ришарду Пісарському, присвоїла почесне звання «Заслужений професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» кандидату педагогічних наук, професору Омеляну Вишневському (як виняток), затвердила звіт наукової роботи стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих вчених Василя Ільницького, надала згоду на присвоєння імені Івана Франка парковій зоні між будівлями філологічного та історичного факультетів університету (відповідно до звернення низки громадських організацій та органів виконавчої влади м. Дрогобич). Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 4 навчально-методичних посібники.