Відбулося засідання вченої ради університету

30 серпня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбулося засідання вченої ради університету.

Відкрила вчену раду ректор професор Надія Скотна та висловила подяку всьому колективу за високий рівень долучення до проведення ІІІ урочистої церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка. Ректор нагородила Подяками Міністерства освіти України «За багатолітню сумлінну працю» доцентів Оресту Карпенко та Ганну Федорович. Грамотами Міністерства освіти України було нагороджено професорів Марію Чепіль, Миколу Пантюка, доцентів Надію Дудник, Олену Невмержицьку. Диплом «За збереження, відродження, популяризацію українського традиційного народного мистецтво та участь у VIII Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня»» з рук ректора отримала доцент Надія Кузан. Також ректор вручила нагороду студентові ІV курсу навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Андрієві Лагушу за зайняте І місце ІІ Чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед клубів (в особистому заліку (вагова категорія понад 95 кг)).

Вчена рада розглянула питання про підсумки 2017/2018 н.р. та завдання на 2018/2019 н.р., затвердила коефіцієнти для розподілу штатних посад науково-педагогічних працівників, норми часу для планування і обліку навчальної роботи та перелік основних видів методичної, наукової й організаційної роботи науково-педагогічних працівників у 2018/2019 н.р., затвердила звіти докторантів, рекомендувала до вступу в докторантуру Руслану Попп та Мирослава Пагуту, а також присвоїла почесне звання «Заслужений професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» доктору фізико-математичних наук професорові Роману Пелещаку.